Kompletowanie zamówień

HRQ
  • Błonie, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Magazynier

Umowa zlecenie

HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808. To zgrany i profesjonalny zespól proponujący kompleksowe rozwiązania w branży HR.

Zatrudnienie na stanowisku: Magazynier - Kompletowanie zamówień
Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:
o Kompletowanie zamówień według listy (artykuły spożywcze)
o Transport produktów na magazynie
o Wykonywanie pozostałych zadań zleconych przez przełożonego

czego oczekujemy:
o posiadanie aktualnych badań sanitarnych
o prawo jazdy kat. B
o motywacja do pracy

Oferujemy

• pracę na podstawie umowy zlecenia (pełny etat),
• stawkę godzinową: od 30,00 zł brutto (dla studentów brutto = netto)
• dodatek efektywnościowy
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22
• wolne weekendy

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)