Opiekun / opiekunka w żłobku Czarnochowice - Wieliczka * PIL

Przedszkoli i Żłobek FAIR PLAY Czarnochowice - Wieliczka
  • Wieliczka, małopolskie pow. wielicki

Nauczyciel

Umowa o pracę

Przedszkole i żłobek Fair Play – Czarnochowice pilnie poszukuje osoby do pracy na stanowisku OPIEKUN DZIECI W ŻŁOBKU.

Obowiązki:
- pomoc przy prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla maluszków,
- aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal,
- dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach żłobka
- współpraca z wszystkimi pracownikami żłobka oraz rodzicami dzieci,
- pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych;

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie minimum średnie,
- ukończony kurs opiekuna dzieci,
- książeczka sanepidu;

Oferujemy

- dobrą atmosferę pracy,
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych na adres:

dyrektor.fairplay.czarnochowice(at)gmail.com,
lub
kontakt telefoniczny .
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)