Stażysta/ Młodszy specjalista ds. etykiet

Klimas Wkręt-met
  • Kamienica Polska, śląskie pow. częstochowski

Inny

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

STANOWISKO: Młodszy specjalista ds. etykiet (Stażysta)

Oczekiwania:

bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

mile widziana znajomość programów graficznych (np. Adobe Ilustrator),

dokładność i analityczny umysł,

dobra organizacja pracy własnej.

Opis stanowiska:

wprowadzanie danych do systemu,

przygotowywanie etykiet produktów,

współpraca i innymi działami firmy.

Oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

udział w ciekawych projektach,

prywatną opiekę medyczną,

ubezpieczenie grupowe,

dofinansowanie do karty Multisport,

dodatkowe świadczenia socjalne – paczki świąteczne, bony na święta, imprezy rodzinne z atrakcjami dla dzieci.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)