Technik montażu systemów CCTV i domofonów - Sosnowiec

M-POR Security and Cleaning Sp. z o.o.
  • Sosnowiec, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Firma poszukuje technika do montażu systemów CCTV i montażu domofonów.

Zakres obowiązków

montaż i konserwacja systemów CCTV

montaż i konserwacja domofonów

montaż systemu kontroli dostępu

Oczekiwania

min. 3-letnie doświadczenie

Czynne prawo jazdy kat. B.

Gotowość do pracy w terenie i elastyczność w pracy.

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Mile widziane

wpis na listę kwalifikowanego pracownika Zabezpieczeń Technicznych.

Zabezpieczamy

- narzędzia techniczne do pracy

- telefon

- samochód

Wynagrodzenie

min. 4.000 zł netto

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy @

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez M-POR Security and Cleaning Sp. z o.o. zawartych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które, niniejszym aplikuję.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez M-POR Security and Cleaning Sp. z o.o. do potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)