Wydawca narzędzi

ENERGOMONTAŻ-PÓŁNOC-BEŁCHATÓW SPÓŁKA AKCYJNA
  • Kleszczów, łódzkie pow. bełchatowski

Inny

Umowa o pracę

Firma Energomontaż-Północ-Bełchatów S.A.
należąca do Grupy Kapitałowej Polimex
poszukuje pracownika na stanowisko wydawcy narzędzi

Zakres obowiązków:
• sprawdzanie zgodności dostaw na narzędziownię z dokumentem dostawy oraz zamówieniem do dostawcy,
• prowadzenie zgodnie z obowiązującymi zadami kartotek pracowniczych,
• dysponowanie sprzętem (wydawanie, przyjmowanie i aktualizacja kartotek),
• ewidencjonowanie sprzętu spawalniczego (prowadzenie kartotek pracowniczych),
• ewidencjonowanie powierzonych narzędzi,
• znakowanie nowych narzędzi, miar według ustalonych zasad,
• tworzenie dokumentacji z sprawdzania miar,
• przygotowywanie wysyłek na budowy zewnętrzne według przekazanej specyfikacji,
• przyjmowanie sprzętu z budów zewnętrznych oraz wstępna ocena sprawności danego narzędzia,
• dbanie o stan podstawowych materiałów, aktualne przeglądy techniczne narzędzi,
• zamawianie potrzebnych środków ochrony osobistej, materiałów zużywalnych oraz narzędzi na dany projekt, bądź zapotrzebowanie,
• dbałość o należyty porządek w narzędziowni.

Oczekiwania:
• staż pracy na podobnym stanowisku minimum rok,
• wykształcenie minimum zawodowe,
• przedłożone oświadczenie o niekaralności,
• podstawowa znajomość narzędzi oraz elektronarzędzi,
• komunikatywność,
• dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• dofinansowanie wypoczynku oraz inne świadczenia z ZFŚS.

Miejsce wykonywania pracy:
• ul. Montażowa 2, 97-427 Rogowiec
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)