Telefoniczna Obsługa Klienta

Lavoro Sp. z o.o.
  • Kielce, świętokrzyskie

Inny

Umowa o pracę

Umiesz komunikować się z ludźmi? Lubisz z nimi rozmawiać? Posiadasz nienaganną dykcję?
Firma Lavoro sp. z o.o. chętnie da Ci szansę dołączenia do naszego zespołu Call-Center.
Poszukujemy osób chętnie angażujących się w powierzane zadania i realizujące postawione cele.
Nasza oferta:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- doskonała atmosfera w pracy
- wdrożenie i niezbędne szkolenia
- wsparcie koordynatora
Twój zakres obowiązków:
- udzielanie klientom informacji dotyczących firmy i jej produktów
- realizacja projektów we współpracy z pozostałymi członkami zespołu
- raportowanie efektów swojej pracy
- obsługa bazy klientów
Nasze oczekiwania
- samodyscyplina i odpowiedzialność za efekty własnej pracy
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
- pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę
- z uwagi na projekt wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Spełniasz nasze oczekiwania? Zainteresowała Cię oferta?
Zadzwoń jeśli masz wątpliwości. Jeśli nie, wyślij nam swoje CV i poczekaj na nasz telefon.
Do CV należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Znajdziesz ją na naszej stronie
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)