Dam prace : Kucharz

ecoAme
  • Kraków, małopolskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego kucharza, który dołączy do naszego zespołu w małym, przytulnym bistro. Poszukujemy osoby z pasją do gotowania, zdolnością do pracy w zespole oraz umiejętnością tworzenia pysznych dań z wykorzystaniem świeżych i wysokiej jakości składników.

Obowiązki:

Przygotowywanie różnorodnych potraw zgodnie z menu bistro
Planowanie i organizacja pracy w kuchni
Przygotowywanie menu sezonowego, uwzględniającego preferencje klientów
Zapewnienie jakości i estetyki serwowanych dań
Składanie zamówień i zarządzanie zapasami kuchennymi
Przestrzeganie standardów sanitarnych i procedur bezpieczeństwa

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku w restauracji lub bistro
Znajomość różnych technik gotowania i umiejętność przygotowywania różnych rodzajów potraw (np. mięs, ryb, dań wegetariańskich)
Kreatywność w eksperymentowaniu z nowymi smakami i prezentowaniu dań w atrakcyjny sposób
Umiejętność pracy w zespole i skuteczne zarządzanie czasem
Dbałość o jakość, świeżość i prezentację potraw
Znajomość przepisów sanitarnych i standardów bezpieczeństwa

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Możliwość tworzenia i wpływu na menu
Przyjazne środowisko pracy
Konkurencyjne wynagrodzenie
Jeśli jesteś pasjonatem gotowania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: @ lub zadzwoń pod numer Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)