Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Specjalista ds. zamówień publicznych

Alojzy Jakóbik
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

1. Opis stanowiska pracy:
1) Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych po stronie Zamawiającego.
2) Sprawdzanie ofert pod względem formalnym,
3) Udzielanie merytorycznego wsparcia uczestnikom procesu udzielania zamówień publicznych,
4) Przygotowanie dokumentacji zamówieniowej m.in. SWZ, projektów umów, ogłoszeń, zapytań ofertowych,
5) Prowadzenie korespondencji z wykonawcami,
6) Realizacja zadań wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych
7) Obsługa publikatorów BZP i platform zakupowych.
8) Sporządzanie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych.
2. Od kandydatów oczekujemy:
1) Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, administracyjne, ekonomiczne lub podyplomowe studia w zakresie zamówień publicznych)
2) Znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych.
3) Co najmniej roczny staż pracy na stanowisku, na którym do podstawowych obowiązków pracownika należało przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych
4) Praktyczna znajomość programów MS Office (Word i Excel); umiejętność obsługi narzędzi informatycznych stosowanych w procesie udzielania zamówień publicznych
5) Umiejętności samodzielnego działania i podejmowania decyzji.
6) Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie
7) Bardzo dobrej organizacji czasu pracy i rzetelności.
3. Dodatkowym atutem będzie:
1) Doświadczenie w przeprowadzeniu postępowań po stronie Zamawiającego.