Monter urządzeń przemysłowych / Delegacje Polska i zagranica

Turbomechanika sp zoo
  • Zambrów, podlaskie pow. zambrowski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Monter urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy - delegacje cala Polska i zagranica

Opis stanowiska

Prace remontowe, serwisowe, monterskie, ślusarskie na urządzeniach:

- Turbiny parowe, gazowych i urządzeniach pomocniczych

- Pompy, przekładnie, przekładnie hydrokinetycznych

- Wymienniki ciepła

- Rurociągi wodne i parowe

- Armatura odcinająca regulacyjna i innych urządzeń pomocnicze elektrowni lub elektrociepłowni

- Prace remontowe i modernizacyjne urządzeń i instalacji technologicznych

- Praca w systemie 1 i 3 zmianowym w zależności od zapotrzebowania

Wymagania

- Wykształcenie min ZSZ (szkoła zawodowa) ślusarz, mechanik, monter, technikum mechaniczne lub umiejętności manualne

- Mile widziane doświadczenie przy pracach remontowych na urządzeniach energetycznych i/lub przemysłowych - istnieje możliwość douczenia i nabycia nowych umiejętności.

- Zaświadczenie kwalifikacyjne E gr. II w zakresie remontów konserwacji urządzeń (tzw. SEP) - warunek konieczny przed przystąpieniem do pracy na obiektach energetycznych - istnieje możliwość dokształcenia i uzyskania po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego na koszt pracodawcy.

- Mile widziane uprawnienia: do prowadzenia wózków jezdniowych, wózków widłowych, obsługi suwnic kat III S, IIS, IS.

- Umiejętność obsługi i elektronarzędzi, narzędzi pneumatycznych, hydraulicznych typu ściągacz, prasa.

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Praktyczna umiejętność dokonywania i dokumentowania pomiarów przy pomocy suwmiarki, mikrometru, średnicówki mikrometrycznej, szczelinomierza.

- Dokładność i skrupulatność

- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Zatrudnienie pełna dowolność - umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza w przypadku delegacji zagranicznych tam gdzie to wymagane porozumienie zmieniające na okres oddelegowania zagranicznego.

- Zakwaterowanie lub ryczałt za nocleg.

- Delegacja nadgodziny zgodnie z Kodeksem Pracy

- Dobre warunki pracy.

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, uprawnień.

- Możliwość przyuczenia dokształcenia na innych obszarach w trakcie pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)