Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Posprzedażowa obsługa klienta. Hiszpański C1

Armatis
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa zlecenie

Praca, sport i język obcy? Z Nami uda Ci się to połączyć!

Zbuduj z Nami zespół zajmujący się posprzedażową obsługą Klienta sportowego sklepu Internetowego . Czekamy na Ciebie z nowymi rozwiązaniami i możliwościami rozwoju osobistego.

Twoje codzienne zadania:

- Obsługa Klientów (infolinia przychodząca oraz korespondencja mailowa) w języku hiszpańskim;

- Udzielanie informacji o przygotowaniu zamówienia lub braku towaru w
magazynie;

- Przekazywanie informacji dot. wysyłki lub ewentualnych problemów z przewoźnikiem;

- Przyjmowanie informacji w związku z otrzymaniem przesyłki obejmujących m.in.: niekompletności dostawy, wadliwego produktu, niezgodności z zamówieniem itp.;

- Aktualizacja danych kontaktowych;

- Udzielanie informacji dot. faktur, gwarancji, wycofaniu zamówienia;

- Udzielanie odpowiedzi na pytania techniczne i dotyczące dostawy.

Oczekujemy od Ciebie:

- Znajomości języka hiszpańskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie;

- Znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym;

- Znajomości języka angielskiego na poziomie B1;

- Łatwości i swobody w nawiązywaniu kontaktów z Klientami;

- Bardzo dobrej umiejętności pracy z komputerem;

- Zaangażowania i chęci rozwoju;

- Dyspozycyjności w pełnym wymiarze.

Co możemy Ci zaoferować?

- Międzynarodowe miejsce pracy, w którym chce się pracować;

- Wynagrodzenie gwarantowane plus system motywacyjny;

- Szkolenie wdrażające w trakcie którego przekażemy Ci swoją wiedzę – oczywiście dostaniesz za nie wynagrodzenie;

- Po okresie pełnego wdrożenia w obowiązki (+/- 3 miesiące) możliwość pracy hybrydowej;

- Pracę od poniedziałku do piątku;

- Wysokie standardy działania oraz kulturę pracy, w której doceniamy inicjatywę i zaangażowanie;

- Możliwość rozwoju osobistego i awansu w strukturach firmy.

Jesteśmy zespołem rozmaitych osobowości i talentów, które świetnie się uzupełniają. To właśnie sprawia, że wspólnie osiągamy ambitne cele biznesowe. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły, nową energię i osoby.

Przekonaj się, że pracę da się lubić!

Pamiętaj! To kim jesteś jest dla Nas ważniejsze niż to, co masz w CV! :) Nie oczekujemy doświadczenia – nauczymy Cię wszystkiego, jeśli tylko zechcesz.

Coś nam mówi, że świetnie się u nas odnajdziesz! Aplikuj!

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/