Sprzątaczka z orzeczeniem - Gliwice ul. Pszczyńska

BHP PROTECT SYSTEM
  • Gliwice, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Praca od zaraz

SPRZĄTACZKA Z ORZECZENIEM – Gliwice ul. Pszczyńska
Firma BHP Protect System (ZPChr)
zatrudni SPRZĄTACZKI z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy – obiekt w Gliwicach.

Opis oferty pracy:

Zadania na stanowisku pracownika utrzymania czystości:
• Utrzymanie czystości na terenie obiektu,
• sprzątanie biur, sanitariatów, korytarzy, schodów
• Dbałość o porządek w miejscu pracy,
• Praca w oparciu o plan sprzątania danego obiektu.

Warunki pracy i płacy:
• Praca w godzinach od 6:00 - 7:00 lub od 8:00 do uzgodnienia !!!
• Umowa o pracę (wynagrodzenie 3/4 -2.615,5 zł brutto,
1/1 etatu wynagrodzenie 3490 zł brutto)
• Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ

Wymagania

• Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• Dyspozycyjność,
• Wysoka kultura osobista,
• Umiejętność pracy w zespole
Zapewniamy:
• Środki i sprzęt konieczne do właściwego wykonania usługi,
• Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
• Terminową wypłatę wynagrodzenia,
• Szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków, dostosowane do specyfiki danego obiektu,
• Zwrot kosztów za zakup lekarstw,

Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt .
Dział Rekrutacji
Adres e-mail : @
Tel;
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)