Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2024

Asystent/ka brokera

AZ Broker Sp. z o.o.
  • Kielce, świętokrzyskie

Księgowy

Umowa o pracę

AZ Broker Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach
poszukuje osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

□ wsparcie w czynnościach związanych z realizacją i obsługą umów
□ budowanie długotrwałych relacji biznesowych
□ asystowanie przy negocjacjach

Wymagania

□ preferowane wykształcenie wyższe
□ praktyczna znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
□ umiejętność obsługi urządzeń biurowych
□ umiejętność logicznego myślenia i analizowania danych
□ komunikatywność i samodzielność
□ zaangażowanie
□ umiejętność sprawnej organizacji pracy
□ prawo jazdy kat. B

Oferujemy

□ atrakcyjny system wynagrodzenia/umowa o pracę
□ możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej spółce brokerskiej
□ ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży ubezpieczeniowej
□ profesjonalny system szkoleń

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres: @

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.