Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Pomocnik elektromontera Zabrze

LeasingTeam
  • Zabrze, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik elektromontera

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:
• Montaż podzespołów do fotowoltaiki;
• Czytanie schematów elektrycznych.

Oczekiwania:
• Gotowość pracy godz: 6-14 ;
• Wykształcenie techniczne lub zawodowe o profilu elektrycznym lub doświadczenie w pracy jako elektryk, elektromonter lub pokrewne;
• Zmysł techniczny.

Oferta:
• Umowa o pracę tymczasową;
• Zdobycie cennego doświadczenia.

Zainteresowany?!

Nie czekaj zgłoś się już dziś

Zadzwoń lub wyślij sms o treści Zabrze - oddzwonimy

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LeasingTeam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostałym spółkom Grupy Kapitałowej LeasingTeam oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Informujemy, że pełne dane w zakresie realizacji obowiązku informacyjnego RODO znajdują się tutaj: