LEKARZ

ORPEA POLSKA SP. Z O.O.
  • Stare Babice, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Inny

Umowa o pracę

ORPEA Polska, wcześniej MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne w dziewięciu placówkach na terenie całej Polski. Właścicielem 100% udziałów jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu Grupa ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.
Rezydencja Ostoya w miejscowości Stare Babice poszukuje kandydata na stanowisko:

LEKARZ

Zakres obowiązków:
- weryfikacja braku przeciwwskazań do przyjęcia do Ośrodka
- planowanie indywidualnych planów opieki we współpracy z zespołem opiekuńczo-terapeutycznym
- monitorowanie stanu zdrowia pensjonariuszy
- udzielanie konsultacji w zakresie zgodnym z zakresem posiadanej specjalizacji
- wydawanie zaleceń lekarskich do realizacji przez personel medyczny
- udział w spotkaniach z rodzinami pensjonariuszy
- udział we wdrażaniu procedur oraz standardów pracy we współpracy z Dyrektorem Medycznym oraz Dyrektorem Ośrodka
- współpraca z Zarządem i Administracją w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług
- udział w programach szkoleniowych dla personelu medycznego i opiekuńczego

Oczekiwania:
- specjalizacja z dziedziny chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, geriatrii, rehabilitacji medycznej lub innych (również w trakcie specjalizacji)
- rozwinięta empatia i wyrozumiałość dla osób starszych oraz ich schorzeń i ograniczeń, doświadczenie w pracy z nimi
- doświadczenie w pracy w placówkach stacjonarnej opieki medycznej
- umiejętność kreowania dobrych relacji z pacjentami oraz współpracownikami
- znajomość języka angielskiego / niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą,
- możliwość nawiązania współpracy w wybranym wymiarze czasu pracy wg grafiku,

- przyjazne i komfortowe warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: @

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Orpea Wrocław z siedzibą w Warszawie, będącego administratorem danych osobowych, a także na ich przetwarzanie i wykorzystywanie w kolejnych procesach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Powyższe dane osobowe podaję dobrowolnie i zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawienia.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)