TUI Nowy Sącz Galeria Trzy Korony Biuro Franczyzowe

Biuro Podróży
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Inny

Umowa o pracę

TUI CENTRUM PODRÓŻY w Nowym Sączu Galeria Trzy Korony, SZUKA PRACOWNIKA (biuro franczyzowe).

Poszukujemy pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje!

Opis stanowiska

Obsługa klientów bezpośrednia, przez telefon, e-mail oraz media społecznościowe

Udzielanie informacji o produktach i usługach

Rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych

Obsługa po-sprzedażowa

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy

Umowę o pracę, (na start bez praktyki umowy stażowe)

Szkolenia produktowe i wyjazdowe,

Elastyczne godziny pracy

Pozytywnie nastawiony i zgrany zespół.

Pracę w jednym z największych i najszybciej rozwijających się biur podróży w Polsce

Doceniamy:

Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Dyspozycyjność do pracy zmianowej (także w wybrane weekendy),

Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,

Wysoką motywację, odpowiedzialność i dokładność w realizacji obowiązków

Status studenta mile widziany

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na mail @ lub osobiście w biurze
Dodana
Wygasa (jutro)