Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Monter konstrukcji stalowych -Zakroczym

Salon Bruta
  • Zakroczym, mazowieckie pow. nowodworski

Inny

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma Bruta specjalizuje się w dostarczeniu pracowników z Polski i ze wschodu na różne stanowiska pracy ,od pracowników fizycznych i produkcyjnych do pracowników wykwalifikowanych takich jak: spawacz,ślusarz,operator wózków widłowych,elektryk,operator maszyn,stolarz,pracownik budowlany i innych w zależności od potrzeb naszych klientów.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy na stanowisko :monter konstrukcji stalowych-Zakroczym
Zakres obowiązków :
- praca przy remoncie mostu w miejscowości Zakroczym obok Warszawy
-demontaż + montaż blach,profili stalowych,barierek
-praca we współpracy z spawaczem

Wymagania

-umiejętność obsługi palnikiem tlen-acetylen
-aktualne badania lekarskie z orzeczeniem do pracy na wysokości powyżej 1 metra
--dobra organizacja pracy
-zaangażowanie i punktualność
-dyspozycyjność od zaraz
-energii i chęć do pracy
-motywacja do pracy
-uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

Oferujemy

- stabilne warunki pracy -umowa o prace lub działalność gospodarcza
-terminowe wynagrodzenie
-stawka godzinowa 25 netto w górę w zależności od doświadczenia i umiejętności
-pracę od poniedziałku do soboty w godzinach 7-17
-dobrą i przyjazną atmosferę
-szkolenie

Jeśli jesteś osobą , odpowiedzialną i lubisz pracować z ludźmi i masz doświadczenie na stanowisku monter , to ta oferta jest dla Ciebie. Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowany pracą , prześlij swoje CV lub kontakt telefoniczny
Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).