Specjalista ds. Zaopatrzenia z orzeczeniem o niepełnosprawno

iPRACUJZDALNIE.pl
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Firma Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o. poszukuje osób z orzeczoną niepełnosprawnością na stanowisko:
Specjalista ds. Zaopatrzenia z orzeczeniem o niepełnosprawności - Zdalnie

Zakres obowiązków:
- wyznaczanie i monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych i komponentów,
- weryfikację wykonania planu produkcji oraz analiza bieżących stanów magazynowych,
- planowanie zasobów i priorytetyzacja realizacji zleceń (bieżące zamówienia od Klientów, potwierdzone promocje, analiza ewentualnych zagrożeń),
- dostarczanie danych i współpraca w weryfikacji dostępności komponentów w celu zapewnienia terminowego i sprawnego procesu produkcyjnego.

Wymagania

- minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania zapasem, analizy danych lub pokrewnych,
- praktyczna znajomość systemów informatycznych (w tym klasy ERP),
- umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- kompleksowy program wdrożeniowy oraz przyjazną atmosferę,
- możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
- możliwość przystąpienia do PPE.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @ lub o kontakt telefoniczny:
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)