Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Architekt Krajobrazu

Biuro projektowe Zielona inwazja
  • Rawa Mazowiecka, łódzkie pow. rawski

Architekt

Umowa o dzieło

Stanowisko: Architekt Krajobrazu
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska:
Poszukujemy kreatywnego architekta krajobrazu, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i nadzór nad realizacją różnorodnych projektów związanych z zagospodarowaniem przestrzeni zielonych. Architekt krajobrazu będzie pracował w ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu, w tym z inżynierami, architektami, projektantami, klientami i podwykonawcami.

Wymagania

Wykształcenie wyższe z zakresu architektury krajobrazu lub pokrewnych dziedzin.
Znajomość programów CAD, Lumion
Mile widziana znajomość programu Vectorwoks
Zdolność do pracy w zespole i zarządzania projektem.
Znajomość roślinności, technik i materiałów związanych z zagospodarowaniem przestrzeni zielonych.
Zdolność do komunikowania się i nawiązywania relacji z klientami i podwykonawcami.

Obowiązki:

Projektowanie i nadzór nad realizacją projektów związanych z zagospodarowaniem przestrzeni zielonych.
Przygotowywanie raportów, dokumentów i planów.
Koordynowanie projektów i współpraca z innymi członkami zespołu.
Komunikowanie się z klientami i podwykonawcami.
Współpraca z inżynierami i architektami w celu zapewnienia zgodności projektów z przepisami i standardami branżowymi.

Oferujemy

Pracę w dynamicznym i kreatywnym środowisku.
Możliwość rozwijania swoich umiejętności zawodowych.
Wynagrodzenie 4000- 5000 netto.
Elastyczne godziny pracy.

Jeśli jesteś gotowy do pracy, wyślij nam swoje CV i portfolio.