Operator Centrum Logistycznego. Od zaraz!

Hermes Fulfilment sp.z.o.o.
  • Iłowa, lubuskie pow. żagański

Magazynier

Umowa o pracę

Hermes Fulfilment jest częścią Grupy Hermes, która należy do Grupy Otto. Jest centralnym dostawcą usług dla całej struktury w zakresie zarządzania magazynem, obsługi zwrotów i logistyki. Rocznie wysyła około 1 miliona paczek, zawierających łącznie 300 milionów produktów. Grupa Otto jest międzynarodowym konglomeratem, działającym m.in. w sektorze handlu detalicznego, finansów, ubezpieczeń, przesyłek międzynarodowych, logistyki. Grupa Otto generuje rocznie 16 mld euro przychodu, zatrudnia 50.000 pracowników i realizuje 60 mln zamówień rocznie, jest obecna w 30 krajach. Założona w 1949 roku, Otto należy do największych firm rodzinnych w Europie.

Stanowisko: Operator Centrum Logistycznego
Lokalizacja: Konin Żagański

Twój zakres obowiązków:
- Sprawdzenie towaru pod kątem technicznym poprzez porównanie: numeru artykułu, rozmiaru, części składowych oraz pod kątem kolorystycznym (porównanie koloru ze wzornikiem).
- Kontrola jakości artykułu pod kątem uszkodzeń, plam, wad produkcyjnych.

Nasze wymagania:
- Podstawowa znajomość obsługi komputera,
- Zdolności manualne,
- Umiejętność czytania instrukcji,
- Chęć do nauki,
- Spostrzegawczość,
- Dobra organizacja pracy,
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (docelowo 3 zmiany),
- Sumienność, rzetelność, uczciwość.

Mile widziane:
- Doświadczenie w branży odzieżowej/tekstylnej.

To oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Gwarancję stabilnej pracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia,
- Pracę w międzynarodowej firmie,
- Przyjazną atmosferę w pracy.

Najbliższe możliwe terminy rozpoczęcia pracy:
- 01.06.2023
- 15.06.2023
- 03.07.2023
- 13.07.2023
- 01.08.2023
- 17.08.2023

Zainteresowana/y? Wyślij swoje CV poprzez portal Nuzle.
Zgłoszenia przyjmujemy do 01.06.2023 r.

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hermes Fulfilment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Towarowej 28, zwana dalej: "Administratorem".

Dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału przez kandydata w procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody- w kolejnych procesach rekrutacyjnych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody – również w kolejnych procesach rekrutacyjnych.

Przetwarzanie podanych danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych również odbywa się na podstawie kolejnej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Pani/a dane będą mogły być również przetwarzane w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f , art. 9 ust. 2 lit. f RODO), jako uzasadniony interes administratora danych.

Przetwarzanie danych jest prowadzone także w oparciu o przepisy Kodeksu pracy, w zakresie w jakim zezwalają pracodawcy na pozyskanie danych osobowych od kandydata do pracy (art. 6 lit. c RODO) oraz – w przypadku wyboru kandydata do pracy – w celu zawarcia umowy (art. 6 lit. b RODO).

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy informatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowej.

W zakresie przewidzianym przepisami prawa przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do Pana/ Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Możemy zwrócić się do Pani/Pana o wyrażenie zgody na przechowywanie Pani/Pana danych osobowych przez dłuższy czas, jeśli uznamy, że Pani/Pana profil może być interesujący w kolejnych procesach rekrutacyjnych.

Ma Pani/Pan prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych może się wydłużyć, jeśli będziemy przetwarzać Pani/Pana dane w związku z uzasadnionym interesem prawnym.

Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)