Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Agent ds. nieruchomości

Twoje Metry Biuro Nieruchomości
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Twoje Metry Biuro Nieruchomości poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Lokalizacja: Włocławek, Toruń, Płock.

Twój zakres obowiązków

NA CZYM POLEGA PRACA AGENTA DS. NIERUCHOMOŚCI ?

Praca agenta ds. nieruchomości polega na obsłudze klientów sprzedających i kupujących nieruchomości, jak również na pozyskiwaniu nowych ofert. W zakres obowiązków agenta wchodzą: pozyskiwanie i prezentowanie nieruchomości, negocjowanie, opracowywanie umów i dokumentacji, finalizowanie transakcji, wyjaśnianie stanu prawnego nieruchomości oraz przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu we współpracy z innymi członkami zespołu. Praca agenta wiąże się z różnorodnymi obowiązkami i wyzwaniami, ale daje ogromną satysfakcję zawodową.

Nasze wymagania

KOGO POSZUKUJEMY ?

Aby odnieść sukces jako agent ds. nieruchomości, kandydat powinien być samodzielny, odważny i relacyjny. Szukamy osób z doświadczeniem sprzedażowym w branży nieruchomości, które stawiają na aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i analizowanie sytuacji rynkowej, dbając jednocześnie o ciągłe podnoszenie efektywności podejmowanych działań. Osobowość kandydata ma dla nas duże znaczenie.

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATA ?

- doświadczenia sprzedażowego w branży nieruchomości,

- umiejętności budowania relacji opartych na szacunku i otwartości w stosunku do klientów, przełożonych oraz współpracowników,

- wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i analitycznych,

- otwartości na zmiany, optymizmu w działaniu oraz identyfikacji z wartościami Twoje Metry Biuro Nieruchomości,

- silnej motywacji do pracy – Twoje wyniki w pracy zależą wyłącznie od Ciebie!

- gotowości do podjęcia współpracy na zasadach umowy B2B.

To oferujemy

Oferujemy środowisko pracy, które daje dużo swobody, przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz wsparcia. Zapewniamy wysoko rozwinięty system szkoleń, a także skupiamy się na jakości oraz dostarczaniu skutecznych i profesjonalnych narzędzi, które mają realne przełożenie na ponadprzeciętne wyniki osiągane przez nasz zespół. Jeśli cenisz kontakt z ludźmi i efektywne działanie przez większą część dnia, ta praca jest dla Ciebie. Dajemy możliwość wyboru bardziej interesującego sektora specjalizacji (albo sprzedaż, albo wynajem), wierząc, że praca, która sprawia satysfakcję, przynosi najlepsze efekty.

O nas

KIM JESTEŚMY ?

Twoje Metry Biuro Nieruchomości to doświadczenie na rynku nieruchomości , poparte wieloma sukcesami oraz silnymi relacjami ze sprawdzonymi partnerami.

Obserwacja rynku i jego zmieniających się potrzeb. Duża otwartość na drugiego człowieka sprawia, że jesteśmy profesjonalistami, którzy w umiejętny sposób potrafią znaleźć rozwiązanie na każde wyzwanie, które stawiają przed nami nasi Klienci. Naszą wiarygodnością są nasi pracownicy, dlatego poszukujemy do swojego zespołu osób, które będą się identyfikowały z bliskimi nam wartościami biznesowymi takimi jak:

OTWARTOŚĆ – brak oceny, otwartość na innych, obiektywne spojrzenie na punktu widzenia drugiej osoby oraz brak oceny mimo zauważalnych różnic. Kreatywność w działaniu i w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

ZAANGAŻOWANIE- przewidywanie zagrożeń, skupienie na celu i konsekwentne dążenie do jego realizacji.

BEZPIECZEŃSTWO- transparentność oraz wzajemna weryfikacja podejmowanych działań, aby proponowane rozwiązania były uczciwe i przynosiły możliwie jak największą korzyść dla naszego Klienta.

PARTNERSTWO – zaufanie i dbałość, aby każda strona współpracy była być win- win.

PROFESJONALIZM – dokładność i skrupulatność, która przejawia się w naszych działaniach, proponowanie najlepszych rozwiązań.

ROZWÓJ – działamy proaktywnie, dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji przy jednoczesnym budowaniu wartościowych relacji.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres e-mail.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

POLITYKA PRYWATNOŚCI – KLAUZULA INFORMACYJNA

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Twoje Metry Biuro Nieruchomości z siedzibą we Włocławku 87-800, ul. Plac Wolności 3/4 Lokal A205 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Twoje Metry Biuro Nieruchomości z siedzibą we Włocławku 87-800, ul. Plac Wolności 3/4 Lokal A205, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: @ lub nr. telefonu Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu wysłania _. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 200 dni od momentu przesłania przez Ciebie.