Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

Praca na stanowisku : Manager Placówki Medycznej

Ośrodek Fizjo-Med Strzelin
  • Strzelin, dolnośląskie pow. strzeliński

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Praca na stanowisku:
Manager Placówki Medycznej

Miejsce pracy: Strzelin

Zakres obowiązków:
- Koordynacja i nadzór nad podległym zespołem
- Rozwój i wsparcie podległego zespołu
- Bieżąca analiza rynku i konkurencji
- Aktywna współpraca w budowaniu strategii marketingowej i sprzedażowej oraz jej realizacja
- Dbanie o najwyższą jakość obsługi pacjenta
- Organizacja oraz uczestnictwo w wydarzeniach mających na celu promocję kliniki i lekarzy
- Sporządzanie miesięcznych zestawień i raportów
- Budowanie oraz pielęgnowanie kultury organizacyjnej
- Kontrola poprawności i ewaluacja wszystkich procesów w ośrodku
- Prowadzenie spraw administracyjnych spółki
- Nadzór nad realizacją kosztów i przychodów firmy

Wymagania

- Wyższe wykształcenie, mile widziane kierunki: medyczne, zarządzania, psychologii biznesu, prowadzenia projektów
- Doświadczenie na stanowisku liderskim min. 2 lata
- Postawa cechująca się charyzmą
- Kreatywność oraz innowacyjność
- Zdolność do podejmowania decyzji
- Umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi i zarządzania zmianą
- Gotowość na uczenie się nowych rzeczy
- Rozwinięta inteligencja emocjonalna

Oferujemy

- Pracę w prężnie rozwijającej się placówce medycznej
- Umowę B2B
- Wynagrodzenie na poziomie 8000 zł brutto

Aby aplikować przyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: @

Rekrutacja trwa do końca.