Doradca w Salon Optyczny

Med-Optyka
  • Garwolin, mazowieckie pow. garwoliński

Doradca

Umowa o pracę

Salony optyczne z gabinetem do badań wzroku i ćwiczeń ortoptycznych prowadzone przez rodzinną firmę.
Nasza misja to oferowanie naszym Pacjentom rozwiązań poprawiająych jakość życia. Wykonujemy specjalistyczne badania, dobieramy odpowiednie soczewki i oprawki z szerokiej oferty najlepszych producentów.

Twój zakres obowiązków:
Obsługa Klienta zgodnie z standardami obowiązującymi w firmie
Profesjonalne doradztwo i sprzedaż
Wzorowa organizacja czasu pracy
Dbałość o asortyment, social media i salon
Rekomendowanie najlepszych rozwiązań pomagających pacjentom i klientom

Nasze wymagania:

Łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywania kontaktów

Chęć pomocy innym, nauki i ciągłego rozwoju

Umiejętności pracy w zespole

Dbanie o pozytywny i elegancki wizerunek salonu

Dyspozycyjność

Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

Umowę o pracę

Stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym

Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne

Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Szkolenia niezbędne do podjęcia pracy na tym stanowisku

Możliwości rozwoju w nowoczesnym salonie na polskim rynku optycznym

Rabaty pracownicze i docelowo umowa o pracę na pełny etat

Zainteresowanych prosimy przesyłać CV do końca kwietnia 2023.

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)