Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.02.2024

Pracownik Ochrony - Orla

Impel
  • Bielsk Podlaski, podlaskie pow. bielski

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pracownik Ochrony
Lokalizacja: Bielsk Podlaski- Orla - zakład produkcyjny

Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych

Główne zadania:

Stała ochrona mienia;
Obchody na terenie obiektu
Kontrola ruchu osobowego;
Wymagania

Dyspozycyjność, sumienność;
Niekaralność;
mile widziane orzeczenie o st. niepełnosprawności

Oferujemy

Pracę w godzinach 7-9, 19-7 lub służby 24h
Zatrudnienie na podstawie umowa o pracę
Terminowe wynagrodzenie zawsze płatne do 10 -tego każdego miesiąca;
Bezpłatne umundurowanie i wyposażenie na stanowisku pracy;
Możliwość przystąpienie do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;
Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:

Dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego,
Dofinansowanie do leków i okularów,
Doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,
Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.
U nas każdy ma szanse!

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 51*******75 lub wysłać SMS Ochrona Bielsk Podlaski;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Słonimskiego 1