Moderator grup i forów internetowych, Kraków

HR Project
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży elektroniki użytkowej poszukujemy osoby na stanowisko: Moderator grup i forów internetowych.

Zakres obowiązków:
moderowanie treści w cyfrowych kanałach komunikacji (odpisywanie na wiadomości, komentowanie wpisów, reagowanie na aktywność użytkowników (social media, www, fora internetowe, platformy opinii);
dbanie o pozytywny wizerunek marki;
angażowanie społeczności poprzez komentowanie i wchodzenie w interakcje z użytkownikami, budowanie relacji z konsumentami;
wsparcie konsumentów w rozwiązywaniu ich problemów;
odpowiadanie na wiadomości i komentarze;
bieżące sygnalizowanie sytuacji potencjalnie kryzysowych;

Wymagania

wykształcenie min. średnie;
doświadczenie zawodowe lub zainteresowanie w obszarze grup i forów internetowych;
doświadczenie w przygotowywaniu treści na fora internetowe, portale branżowe;
komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1);
umiejętność obsługi programów Pakietu MS Office;
znajomość zagadnień SoMe oraz forów internetowych;
lekkie pióro, dobra znajomość pisowni j. pol.;
doświadczenie w prowadzeniu Social Mediów w w pracy w obszarze marketingu;
regularność w podejściu do obowiązków, sumienność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, pozytywne nastawienie do klientów, łatwość rozwiązywania problemów, wielozadaniowość;

Oferujemy

umowę o pracę/ umowę zlecenie/ kontrakt B2B;
pracę w stale rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej;
atrakcyjne wynagrodzenie;
prywatna opieka medyczna- Złoty Pakiet;
możliwość pracy zdalnej;
możliwość doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach;
niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)