Młodszy asystent projektanta

HrProject
  • Kraków, małopolskie

Projektant

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa, z branży automatyki i elektroenergetyki poszukujemy Młodszej asystentki projektanta/ Młodszego asystentka projektanta.

Zakres obowiązków

• Opracowywanie rysunków i obliczeń dla projektów: stacji transformatorowych SN/nN, instalacji fotowoltaicznych na obiektach przemysłowych, układów sterowania automatyki przemysłowej, kompensacji mocy biernej indukcyjnej i pojemnościowej;
• Inwentaryzacje w terenie i opracowywanie technicznej analizy projektów,
• Przygotowywanie dokumentów i pism do Urzędów,
• Składanie projektów budowlanych,
• Opracowywanie dokumentacji powykonawczych,

Oczekiwania:

• Umiejętność wykonywania obliczeń doboru: linii kablowych, zabezpieczeń, rozdzielnic,
• Umiejętność rysowania i przerabiania rysunków w AutoCad (ZWCad),
• Mile widziany status studenta 4-5 roku ostatnich lat uczelni technicznej kierunku elektrotechnika,
• Chęć poszerzania wiedzy oraz pracy w biurze projektowym,
• Umiejętność współpracy w zespole projektowym,
• Prawo jazdy kat. B ,

Oferujemy :

• Zdobywanie nowych doświadczeń w przyjaznym zespole inżynierów,
• Poszerzanie swoich kompetencji poprzez szkolenia i wyjazdy integracyjne,
• Przejrzystą umowę współpracy,
• Elastyczny czas pracy i możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni,
• Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania w Zespole

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)