POMOC NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Niepubliczne Przedszkole Epionkowo
  • Katowice, śląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE EPIONKOWO poszukuje kandydatów na stanowisko:

Jeżeli czujesz powołanie do pracy z dziećmi, jesteś kreatywny(a), lubisz wyzwania i chcesz uczestniczyć w budowaniu kameralnego ale nowoczesnego przedszkola, to czekamy właśnie na Ciebie!
OBOWIĄZKI
• Pomoc w prowadzeniu wybranej grupy wiekowej
• prowadzenie dokumentacji przedszkolnej (m.in. dzienniki zajęć)
• realizacja planu zajęć
OCZEKIWANIA
• studenci ostatnich lat studiów kierunkowych uprawniających do pracy w przedszkolu
• gotowość do rozpoczęcia pracy od września 2022
• zaangażowanie i samodzielność
• powołanie do pracy z dziećmi
• uśmiech i pozytywne nastawienie do życia
• kreatywność i otwartość w realizacji nowych projektów
OFERUJEMY
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie rynkowe w zależności od kwalifikacji
• praca w bardzo przyjaznym zespole,
• możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
• Praca w trybie zmianowym w godzinach pomiędzy 7:00 a 17:00
JAK APLIKOWAĆ?
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV via e-mail opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)