Zatrudnimy Panie do sprzątania zakładu

EVER
  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Zatrudnimy Panie do sprzątania zakładu produkcyjnego w Belsku Dużym k. Grójca.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00-14-00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00).

Obowiązki:
sprzątanie szatni, hal produkcyjnych, części wspólnych, klatek schodowych, korytarzy

Wymagania

dyspozycyjność
chęci do pracy
książeczka sanitarno - epidemiologiczna (chęć jej wyrobienia)

Oferujemy

umowę o prace - stawka 2600 zł netto do ręki (168h) plus możliwe nadgodziny oraz premie za przepracowane weekendy
ryczałt za leki ( w przypadku osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności)
miłą atmosferę w pracy

Mile widziane osoby z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zapraszamy do kontaktu, tel: lub w godzinach od 8 do 15 od poniedziałku do piątku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)