Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2024

Asystent / Asystentka Zarządu

ITZU Jobs Polska
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
- pełnienie funkcji asystenckich dla Zarządu firmy, m.in. prowadzenie kalendarza spotkań, organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz wyjazdów służbowych,
- przygotowywanie, kompletowanie, weryfikowanie i przekazywanie niezbędnej dokumentacji,
- dbanie o proces obiegu informacji i dokumentów,
- dbanie o serwis urządzeń biurowych: drukarki, kserokopiarki, klimatyzatory, ekspres itp.,
- wsparcie w działaniach skierowanych na optymalizację procesów,
- tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania:
- doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek administracja)
- dobra znajomość obsługi MS Office (Excel, Word)
- znajomość języka angielskiego na poziomie min B1
- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
- umiejętność pracy w zespole
- doskonała organizacja pracy własnej
- dokładność, sumienność terminowość i dyskrecja
- dyspozycyjność

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
- zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wsparcie szkoleniowe.
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.