Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.12.2023

Pracownik gospodarczy-Rakitno- od ZARAZ

marek
  • Przytoczna, lubuskie pow. międzyrzecki

Magazynier

Umowa o pracę

Firma Probet sp. z.o.o. zatrudni PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO do pracy przy magazynie w ROKITNIE

Oferta skierowana dla osób z ORZECZENIEM

ROKITNO i OKOLICE-TRANSPORT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Sprzątanie hali,

pomieszczeń biurowych oraz socjalnych

WYMAGANIA:

Chęć do pracy,

doświadczenie w sprzątaniu i obsłudze maszyn myjących-MILE WIDZANE

brak doświadczenia? PRZESZKOLIMY

gotowość do pracy w weekendy

OFERUJEMY:

-UMOWĘ O PRACĘ,

-Transport pracowniczy

-zwrot kosztów dojazdu

-system 3 zmian- 6-14, 14-22, 22-6

Zapraszamy do kontaktu

Zainteresowane osoby do wysyłanej aplikacji, proszone są o załączanie klauzuli Rodo :

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO), informujemy, iż Współadministratorem Pani/Pana danych osobowych będą Spółki:

1. Probet Pro sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/2 tel.32/705-08-01;ProbetGroup S.A., Probet sp. z o.o., Probet Usługi sp. z o.o., Raffen sp. z o.o. z siedzibą w: Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/1tel. 32/705-08-01

2. Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych . W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych proszę się z nim skontaktować : tel., adres mail. iod[]probet.info.pl

3. Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z pozyskaniem kandydata na pracownika i umówieniem go na spotkanie z przedstawicielami Współadministratora lub Zleceniodawcy, z którym Współadministratorzy podpisali stosowne zlecenie( art. 6 ust.1 lit. b RODO )

4. Współadministratorzy będą przetwarzali Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych procesach rekrutacyjnych pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę ( art.6 ust. 1 lit. a RODO ),

5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 m-cy lub niezwłocznie zniszczone po otrzymaniu informacji o zatrudnieniu u Zleceniodawcy. Dobrowolnie wyrażoną zgodę można zawsze cofnąć.

6. Dane osobowe nie będą transferowane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

7. Przysługuje Pani/Panu prawo:

a) dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem jeżeli przetwarzanie danych zwykłych ( art. 6 ust. 1 lit.a RODO ) lub szczególnej kategorii ( art. 9 ust. 2 lit. a RODO )

b) wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych

c) podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rekrutacji

d) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

UWAGA

Osoby które wysyłają swoje CV jak również te , które są zainteresowane udziałem w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.Kandydaci, którzy przesłali swoje CV bez powyższej klauzuli nie będą mogli brać udziału rekrutacji

oferta skierowana dla osób z orzeczeniem