Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.01.2024

Specjalista ds. infrastruktury i mediów

Firma Cukiernicza MW Janczewska Mariola Janczewska
  • Pomiechówek, mazowieckie pow. nowodworski

Inny

Umowa o pracę

Jesteśmy jednym z największych zakładów cukierniczych w Polsce. Od 30 lat pieczemy pyszne ciasta, dzięki czemu spełniamy oczekiwania naszych Klientów i Konsumentów. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
Obowiązki
- Nadzór nad bieżącą eksploatacją, utrzymaniem i konserwacją infrastruktury;
- Planowanie i realizowanie remontów, przeglądów i napraw instalacji;
- Nadzór nad prowadzoną dokumentacją administracyjno-techniczną;
- Prognozowanie i monitorowanie zużycia mediów w Zakładzie;
- Współpraca z Urzędami;
Wymagania
- Wykształcenie co najmniej średnie;
- Dobra umiejętność pracy na komputerze;
- Odpowiedzialność, sumienność;
- Mile widziane doświadczenie;
- Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
- Oferowane benefity : opieka medyczna , możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;