FIZJOTERAPEUTA w Środowiskowym Domu Samopomocy

ŚDS Kamyk
  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Stowarzyszenie Na Tak zatrudni pracownika na stanowisku FIZJOTERAPEUTA w Środowiskowym Domu Samopomocy „Kamyk”, ośrodku dla dorosłych osób z wieloraką niepełnosprawnością.

Warunki zatrudnienia:
 pełen etat
 umowa o pracę
 godziny pracy 7:00-15:00

Zakres obowiązków:
 prowadzenie indywidualnej i grupowej terapii z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową,
 czynności opiekuńcze i pielęgnacyjne,

Wymagania

 wykształcenie kierunkowe, prawo wykonywani zawodu.
 umiejętność pracy w zespole,
 wysokie kompetencje komunikacyjne,
 podmiotowy stosunek wobec osób z niepełnosprawnością
 odwaga w poszukiwaniu rozwiązań i nowych pomysłów terapeutycznych
 mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Termin nadsyłania CV mija 15.08.2022 r. Odpowiemy na wybrane oferty.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)