Elektromonter

ITZU Jobs
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inżynier

Umowa o pracę

Obowiązki:
- tworzenie schematów elektrycznych w programie WS-CAD
- montaż i okablowanie szaf sterowniczych
- praca związana z automatyką przemysłową

Wymagania

- wykształcenie techniczne preferowane elektronik, elektryk lub zbliżone
- znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki i automatyki przemysłowej
- umiejętność czytania planów i schematów elektrycznych
- wskazane doświadczenie w zawodzie
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- precyzja i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- dokładność, terminowość, komunikatywność
- motywacja do pracy

Oferujemy

- odpowiedzialną pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej na podstawie umowy o pracę
- dobre warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
- pracę w prężnym i profesjonalnym zespole
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)