Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.03.2024

Pracownik myjni - Mercedes-Benz -praca na lato

Carsan
  • Łomianki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Inny

Umowa zlecenie

Carsan jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży automotive. Na rynku funkcjonujemy od 9 lat. Trzon biznesu stanowi sieć myjni ręcznych premium oraz auto detailing. Na ten moment posiadamy 22 lokalizacje w 9 miastach Polski, stale się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 150 osób i w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do wsparcia naszego zespołu na stanowisko:

Pracownik myjni

Lokalizacja: Łomianki

Auto Idea Dealer Mercedes-Benz

Opis stanowiska:

· Kompleksowa obsługa samochodów marki premium (m.in. czyszczenie pojazdów wewnątrz i na zewnątrz),

· Staranne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań,

· Dbałość o powierzony sprzęt

Nasze oczekiwania:

· Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),

· Zaświadczenie o niekaralności,

· Zapał do pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie (lider rynku),
- Umowę o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Odzież firmową,
- Pracę w zgranym zespole.
- Pracę w godzinach 7-17 / 8-18

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą portalu bądź kontakt telefoniczny:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carsan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 11 lok.11, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych stanowiących dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO w celach związanych z procesem rekrutacyjnym.

Jeśli zgadzasz się na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carsan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 11 lok. 11, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.