Środowiskowy Dom Samopomocy zatrudni

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Sokoły
  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa zlecenie

Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób niepełnosprawnych intelektualnie( w tym dla osób ze sprzężoną niepełnosprawnością i spectrum autyzmu) zatrudni osoby na stanowisko terapeuta / terapeuta zajęciowy oraz opiekuna osób niepełnosprawnych.
Rodzaj umowy : umowa o pracę po okresie próbnym .
Miejsce pracy : 60-142 Poznań ul. Promienista 131 codziennie od poniedziałku do piątku .
Wymagania dot. terapeuty:
- wykształcenie wyższe kierunkowe( psychologia, pedagogika, praca socjalna, terapia zajęciowa lub inne związane z praca terapeutyczną
- minimum 3 m-czne doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie lub psychicznie chorymi ( wolontariat nie zalicza się do doświadczenia )
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, punktualność, sumienność, dobra organizacja pracy własnej.
Zakres obowiązków:
- prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej,
- praca z osobami z niepełnosprawnością sprzężoną
- prowadzenie warsztatów zajęciowych i zajęć grupowych
- uczestniczenie w pracach zespołu wspierająco-aktywizującego
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
Wymagania dot. opiekuna:
- ukończony kurs opiekuna lub asystenta osób niepełnosprawnych
- 3-m-czne doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
Zakres obowiązków
- pomoc w czynnościach samoobsługowych uczestnikom ŚDS(karmienie, pomoc przy ubieraniu, w przemieszczaniu się, pomoc w toalecie,
- pomoc terapeutom przy organizacji zajęć, w czasie wyjść , imprez integracyjnych, wycieczek,
- wykonywanie prac gospodarczo-porządkowych związanych z prowadzeniem ŚDS
Przemyślane oferty wraz z CV proszę skladać na adres: @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)