Praca - Magazynier

Polargos Sp. z o. o.
  • Miastków Kościelny, mazowieckie pow. garwoliński

Magazynier

Umowa o pracę

MAGAZYNIER

Bezpłatny dojazd na wybranych trasach

Miejsce pracy:
OZIEMKÓWKA 57A

Opis stanowiska:
• Odbiór towaru z produkcji na magazyn,
• Przygotowanie wysyłek,
• Załadunek aut,
• Wykonywanie innych czynności na magazynie.

Wymagania

• Gotowości do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
• Chęć do nauki,
• Umiejętność obsługi komputera,
• Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na kierowanie wózkami widłowymi.

Oferujemy

• Pierwszą umowę o pracę już na maksymalny czas określony,
• Solidną podstawę wynagrodzenia plus możliwości premiowe,
• Możliwość dołączenia do prywatnej opieki zdrowotnej (pakiety medyczne)
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• Motywacyjne programy pracownicze,
• Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
• Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami w ciekawym zespole ludzi,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.

Obowiązek informacyjny RODO: .

Telefon kontaktowy:.

więcej szczegółów zostanie przedstawionych na spotkaniu.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)