Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.03.2024

MAGAZYNIER

Global Food Hygiene D. Urbański Spółka Komandytowa
  • Sieradz, łódzkie pow. sieradzki

Magazynier

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzi rekrutacje na stanowisko: MAGAZYNIER

OBOWIĄZKI

Przyjmowanie dostaw towarów
Dbanie o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru
Kompletacja i wydanie zamówienia dla klientów zgodnie z dokumentacją
Odpowiednie rozmieszczanie towarów na magazynie
Kontrolowanie stanów magazynowych
Przestrzeganie procedur magazynowania towarów
Sprawdzanie zgodności dostarczonych/ wydawanych towarów z zamówieniami
Rozładunek i załadunek towarów

WYMAGANIA

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Prawo jazdy kat. B.
Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy własnej
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Zaangażowanie w powierzone obowiązki
Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej.

OFERUJEMY

Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.
Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
Praca od poniedziałku do piątku
Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
Wyjazdy integracyjne
Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, W tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”