MAGAZYNIER

PAMO Sp. z o.o. Sp. k.
  • Ustrzyki Dolne, podkarpackie pow. bieszczadzki

Magazynier

Umowa o pracę

PAMO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest wiodącą firmą działającą na rynku szeroko pojętej stolarki budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

MIEJSCE PRACY: USTRZYKI DOLNE

OPIS

W związku z intensywnym rozwojem firmy oraz dużym zapotrzebowaniem na nasze wyroby poszukujemy osób do pracy w magazynie.

OBOWIĄZKI:

• przyjmowanie dostaw

• przygotowywanie dostaw dla klientów

• sprawdzanie zgodności przygotowywanych zamówień z dokumentem sprzedaży

• obsługa urządzeń magazynowych

• sprawdzanie stanów magazynowych

WYMAGANIA:

• doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

• umiejętność pracy w zespole

• sprawność manualna

• dokładność w wykonywaniu zadań

• zdyscyplinowanie

• umiejętność szybkiego uczenia się

• zaangażowanie i odpowiedzialna postawa w trakcie powierzonych zadań

• uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem

• praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę

• praca w doświadczonym, dynamicznym zespole

Istnieje możliwość przeszkolenia osób bez doświadczenia w tej dziedzinie, szkolenia praktyczne prowadzimy na miejscu.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o złożenie CV osobiście w siedzibie firmy lub przesłanie za pośrednictwem formularza do kontaktu.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)