Magazynier/operator wózka widłowego

TexChem Sp. z o.o.
  • Stare Babice, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Magazynier

Umowa o pracę

Poszukujemy odpowiedzialną oraz zmotywowaną osobę do pracy fizycznej w magazynie .

Zakres obowiązków:
- prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją
- załadunek oraz rozładunek towarów
- przygotowywanie i pakowanie towarów - kontrola stanów w magazynie - przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów
- obsługa wózków widłowych

Oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- samodzielności i dobrej organizacji pracy

Płaca brutto min.: 4500 zł

Mile widziane osoby z znajomością języka ukraińskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany - wyślij nam swoje CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)