Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.01.2024

Technik utrzymania ruchu (mechanik) - I zmiana do 8 tyś/mies

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lubisz, gdy wszystko działa jak trzeba? Zostań technikiem utrzymania ruchu!

Co otrzymasz?

- umowę o pracę w portugalskiej firmie z nowym parkiem maszynowym [Brześć Kujawski]
- pracę w systemie jednozmianowym
- szkolenie w Portugalii

Czego potrzebujesz?

- doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu (min. 1 rok)
- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- znajomości zagadnień automatyki (mile widziane)
- wykształcenie min. zawodowego bądź technicznego

Jakie będą Twoje zadania?

- udział w procesie inwestycyjnym i instalacji parku maszynowego
- realizacja przeglądów urządzeń objętych dozorem technicznym
- zapewnienie ciągłości funkcjonowania parku maszynowego: diagnozowanie, analizowanie oraz usuwanie awarii maszyn

Jesteś zainteresowany/na?

Wyślij swoje CV

FlexHR. Wpis do KRAZ nr 9172.
Praca w myśl Ustawy o pracy tymczasowej.
Polityka prywatności: flexhr.pl