Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.01.2024

Przedstawiciel finansowy

OVB Allfinanz Polska
  • Legnica, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

OVB Allfinanz Polska - Praca w Europejskim Koncernie Finansowym, zajmujemy się kompleksową obsługą finansowo - ubezpieczeniową klientów

Poszukujemy rzetelnych i ambitnych pracowników do pracy, również studentów !!!

OFERUJEMY :

bezpłatne profesjonalne szkolenia w dziedzinie wykonywanej pracy
bezpłatny egzamin licencyjny KNF
wsparcie kadry kierowniczej
niezbędne materiały do pracy
nienormowany czas pracy ( praca stała lub dodatkowa)
przejrzysty plan kariery
atrakcyjne i odpowiadające osiągnięciom wynagrodzenie
możliwość awansów i podwyższenia zarobków;
dostęp do szerokiej gamy produktów finansowych w ramach niezależnego doradztwa

WYMAGANIA :
niekaralność;
wykształcenie minimum średnie
ambicja,pewność siebie, otwartość na nowe wyzwania;
komunikatywność;
determinacja i zaangażowanie w realizacji celów
konsekwentność w wykonywaniu działań
kreatywność, zaangażowanie i entuzjazm w działaniu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
praca zdalna
analizowanie potrzeb i dobór odpowiednich produktów

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki proszę o przesłanie CV pod adres : @
Zapraszam do współpracy w Legnicy