Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.01.2024

Młodszy specjalista ds weryfikacji kontrahentów

Grupa Transportowa sp. z o.o.
  • Piotrków Trybunalski, łódzkie pow. Piotrków Trybunalski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Grupa Transportowa sp. z o.o., lider na rynku usług transportowych poszukuje do swojej siedziby w Piotrkowie Trybunalskim osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. weryfikacji klienta

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu spedycji i windykacji w realizacji bieżących zadań związanych z oceną możliwości płatniczych kontrahentów
Zadania:
• Weryfikacja kontrahentów w rejestrach handlowych przedsiębiorców;
• Analiza danych dotyczących wypłacalności podmiotów gospodarczych;
• Ustalanie wysokości limitów kupieckich;
• Poszukiwanie danych teleadresowych kontrahentów spółki;
• Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym;
• Współpraca z innymi działami spółki;
• Raportowanie prowadzonych działań i efektów pracy;

Oczekiwania:
• Wykształcenie min. średnie;
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• Zmysł analityczny;
• Biegła znajomość MS Office;
• Sprawne poruszanie się w środowisku internetowym;
• Zdecydowanie oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji;
• Zdolność pracy pod presją czasu;
• Mile widziana znajomość języków obcych;

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia;
• Ciekawą, pozbawioną monotonii pracę;
• Ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, opiekę medyczną;
• Miłą atmosferę w przyjaznym gronie;

CV prosimy kierować na adres: @

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Grupę Transportową Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)