Specjalista ds. Rozliczeń Robót

Zakład Sieci Zasilania Sp z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się spółka Zakład Sieci i Zasilania sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Pracownik/Specjalista ds. Rozliczeń Robót

Zadania:
• Sporządzanie wniosków materiałowych
• Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych realizowanych budów
• Prowadzenie korespondencji dotyczącej procesu budowlanego
• Rozliczanie podwykonawców

Wymagania

• Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu budowlanym lub administracyjnym
• Znajomość branży budowlanej
• Znajomość procedur Fidic
• Ogólna znajomość przepisów prawa budowlanego

Mile widziane
• Doświadczenie w pracy zespołowej
• Prawo jazdy kategorii B
• Doświadczenie w rozliczaniu robót

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
• Pracę na terenie Wrocławia
• Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• Szkolenia oraz kursy
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)