Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego Żnin praca

Żnin
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego Żnin najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego Żnin

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego Żnin

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego Żnin poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego Żnin - oferty archiwalne

  • Nauczyciel współorganizujący

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego Żnin
    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 949 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - współorganizowanie kształcenia ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego;
      - motywowanie ucznia do pracy;
      - bieżące wsparcie w zakresie opieki i realizacji poleceń.
      Wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wymagane kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej Umiejętności: sprawne i otwarte komunikowanie się, umiejętność obserwacji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 08:00-15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żninie