Czy to Twoja firma?

MrGarden Sp. z o.o. praca

Zielona Góra
MrGarden Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy MrGarden Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MrGarden Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MrGarden Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MrGarden Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn do obróbki drewna-montaż

    MrGarden Sp. z o.o.
    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -Prowadzenie procesu montażu wyrobu gotowego przy pomocy linii montażowych oraz montażu ręcznego na stołach montażowych,;
      - pakowanie wyrobu gotowego;
      - dbanie o porządek pracy na stanowisku pracy;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, dobry stan zdrowia, - komunikatywność; - gotowość do pracy w systemie zmianowym,prowadzenie procesu montażu wyrobu gotowego przy lini montażowych oraz montażu ręcznego na stołach montażowych, pakowanie wyrobu gotowego, dbanieo porządek na stanowisku pracy, wynagrodzenie 19,30 zł/godz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,3 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Elektryk utrzymania ruchu

    • Grudziądz

      Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało utrzymanie ciągłości ruchu Zakładu, nadzór nad eksploatacją, usuwanie awarii, prowadzenie bieżących przeglądów maszyn, urządzeń i ich konserwacja.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV, Uprawnienia SEP do 1kv, umiejętność pracy w grupie
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka w zakładzie produkcyjnym; - umiejętność czytania schematów elektrycznych; - umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej / elektrycznej; - gotowość do pracy w systemie zmianowym, wynagrodzenie 23,80 zł/godz .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23,8 PLN