Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu praca

Wieluń
SZKOLNICTWO
Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu - oferty archiwalne

  • Nuczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie grafiki i poligrafii

    Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu
    • Wieluń
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych na kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE, Grafika komputerowa - poziom rozszerzony, obsługa komputera - zaawansowana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 712 PLN
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy
  • Nauczyciel pedagog

    • Wieluń

      - prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów
      - udzielenie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej
      - podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów młodzieży
      - pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień młodzieży

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wymagane doswiadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 721 PLN

Pracodawcy w Wieluniu