Czy to Twoja firma?

Warsztat Terapii Zajęciowej praca

Świerzawa
karta pracodawcy N - 36
Warsztat Terapii Zajęciowej najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Świerzawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Warsztat Terapii Zajęciowej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Warsztat Terapii Zajęciowej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Wygasa

Praca Warsztat Terapii Zajęciowej - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Warsztat Terapii Zajęciowej
    • Świerzawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      diagnoza psychologiczna, sporządzanie opinii, praca z osobami niepełnosprawnymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy do indywidualnego ustalenia