Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Centrum Usług Finansowych Joanna Młynarczyk

Oferty pracy Centrum Usług Finansowych Joanna Młynarczyk

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK PUNKTU KASOWEGO
Zawód: bankowiec, bankier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zakres obowiązków
-obsługa klienta,
-praca przy komputerze,
-przyjmowanie wpłat
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
średnie zawodowe, brak
średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia:
Obsługa komputera
Inne wymagania:
Doświadczenie zawodowe-mile widziane, godziny pracy: 12.00-16.00, miejsce wykonywania pracy : Susz, przewidziane są również nadgodziny ( dodatkowo płatne ), kontakt telefoniczny: 695-468-268.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Centrum Usług Finansowych Joanna Młynarczyk
14-240 Susz
Piastowska 2

Pracodawcy z miasta Susz

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
ODN SWP
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG