Twoje wsparcie w rekrutacji

Prosperplast 1 Sp. z o.o.

Co produkujemy?

W katalogu naszych artykułów znajdziesz wiele rodzajów doniczek. Doniczki imitujące np. ratan, ceramikę i szkło. Oprócz doniczek produkujemy akcesoria bardzo przydatne w ogrodzie. Deszczownice, których użytkowanie pozwala na obniżenie rachunków za wodę, kompostowniki pozwalające prawidłowo segregować bioodpady, taczki i wile innych.


Produkujemy skrzynki narzędziowe wyposażone w rozkładane wewnętrzne nosidła oraz organizery zewnętrzne wbudowane w pokrywę. Można w nich przechowywać i bezpiecznie przenosić aż do 30 kg ładunku. Pojemniki i organizery, w których można przechowywać potrzebne drobiazgi od śrubek po koraliki i pasmanterię. Akcesoria budowlane - kastry i wiadra -  potrzebne przy małych i dużych remontach.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą łopat do odśnieżania oraz wielu innych narzędzi, przydatnych w warunkach zimowych. W zakładce z akcesoriami samochodowymi odnajdziesz różnego typu skrobaczki, drapaki i łopatki do usuwania śniegu i lodu z powierzchni pojazdów.


Nasza oferta skierowana w szczególności do najmłodszych to sanki, ślizgi dostępne w wielu wersjach kolorystycznych oraz różnych formach, mogą być wyposażone w kierownicę lub też przypominać znane z bajek samochody. Łopaty wykonane z wytrzymałych tworzyw stanowią uniwersalną zabawkę sprawdzającą się w piasku oraz śniegu.

 

Prosperplast 1 Sp. z o.o.
ul. Wilkowska 968
43-378 Rybarzowice