Czy to Twoja firma?

FOR KIDS Malwina Dobkowska praca

Radziejów
Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
FOR KIDS Malwina Dobkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FOR KIDS Malwina Dobkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FOR KIDS Malwina Dobkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FOR KIDS Malwina Dobkowska - oferty archiwalne

  • Pakowacz ręczny

    FOR KIDS Malwina Dobkowska
    • Żuromin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 700 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      1. Kompletowanie zamówień klientów.
      2. Zgodnie z zamówieniem i specyfikacją:
      - pakowanie odzieży,
      - przygotowywanie do wysyłki,
      - układanie towarów w kartonach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: Sprawność fizyczna, doświadczenie zawodowe - min. 5 miesięcy realizacji zamówień i pakowania odzieży.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radziejowie