Czy to Twoja firma?

DOM-EK SP. Z O.O. praca

Racibórz
Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie
DOM-EK SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy DOM-EK SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM-EK SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DOM-EK SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Administrator

    DOM-EK SP. Z O.O.
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      1. Weryfikacja zgodności faktur z zawartymi umowami;
      2. Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych;
      3. Przygotowywanie zestawień dla zarządu;
      4. Prowadzenie harmonogramu prac dla pracowników fizycznych;
      5. Wprowadzanie dokumentów księgowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, Zaawansowany Excel, OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Raciborzu